piątek, 13 grudnia 2013

Walasek najlepszym zawodnikiem Stali w sezonie 2013 !

Najlepszym zawodnikiem sezonu 2013 według ankietowanych został Grzegorz Walasek!
„Srebro” dla Nickiego Pedersena, na najnizszym stopniu podium znalazł się Łukasz Sówka. Zawodnikami, którzy nie otrzymali żadnego głosu są Jurica Pavlic i Dennis Anderson .
W ankiecie udział wzieły 82 osoby, każdy z ankieterów mógł oddać tylko jeden głos !

Oto szczegółowe wyniki ankiety:

1. Grzegorz Walasek
59% (49 głosów)
2. Nicki Pedersen
15% (13 głosów)
3. Łukasz Sówka
7% (6 głosów)
4. Dawid Lampart
6 (5 głosów)
5. Rafał Okoniewski
3% (3 głosy)
6-8. Łukasz Kret
2% (2 głosy)
6-8. Marco Gaschka
2% (2 głosy)
6-8. Artur Cyło
2% (2 głosy)
9-10. Jurica Pavlic
0% (0 głosów)
9-10. Dennis Anderson
0% (0 głosów)


Wczoraj na konferencji prasowej zorganizowanej w Millenium Hall podany został sklad Stali Rzeszów na sezon 2014. Formację seniorską stanowić bedą: Scott Nicholls, Nicolai Klindt, Maciej Kuiapa, Paweł Miesiąc, Kenni Larsen i Peter Ljung. Na juniorce jeździć będą Łukasz Sówka, Artur Cyło, Marco Gaschka i Krystian Rempała. Niewiadomomą pozostaje ciągle sytuacja Rafała Okoniewskiego, którego szanse na pozostanie W Rzeszowie nie są wcale taki małe ale łączony jest on także m.in. z zespołami z Grudziądza i Gdańska. Z zespołem niestety pożegnał się Grzegorz Walasek, który w najbliższych dniach ma podpisac kontrat z Włókniarzem Częstochowa. Nowym trenerem został Pan Janusz Ślączka, Panią Martę Półtorak na stnowisku prezesa PGE Marmy Rzeszów zastąpił Pan Andrzej Łabudzki.
Obszerniej o rzeszowskim składzie napisze w osobnym poście. Dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie, zapraszam do kolejnych !
Dzięki Grzesiu za 2 wspaniałe sezony !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz